Stalowa paleta do makijażu

mój pierwszy produkt dla profesjonalistów

Jest to paleta dla wiżażystek, której brakowało mi do wygodnego wykonywania pracy. To stalowa paleta do mieszania produktów, którą samą opracowałam i testowałam przez kilka długich miesięcy. Dlaczego jest tak wyjątkowa?

Jest wytrzymała i została stworzona z solidnego materiału

trwałość

Paleta dla wizażystek wykonana jest z wysokiej jakości arkusza stali o grubości 1 mm. Nie da się jej zgiąć ani wykrzywić. Możesz ją łatwo i szybko wyczyścić oraz zdezynfekować każdym preparatem chemicznym. Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów wiem, że będzie Ci służyła bez ograniczeń czasowych. Jednorazowy zakup gwarantuje jakość na wiele lat.

paleta dla wiżazystek - muskatie.com

"Ten trik z lekcji makijażu, aby moją szminkę wykorzystać jako róż jest genialny, świetnie sprawdza mi się przy wieczornych wyjściach. Nadaje kościom policzkowym świetlisty i piękny look Dzięki Ci."

Posiada certyfikat czyli jest bezpieczny dla cery

bezpieczeństwo

Paleta do makijażu jest zrobiona ze stali, która jest dopuszczona do kontaktu z żywnością oraz skórą. A przecież to jest najważniesze, prawda?

Jest stworzona w duchu zero waste

ekologiczny

Paleta powstaje z odpadów z zakładu ślusarskiego, które pozostawione nieużyte, zaśmieciłyby środowisko. Każda więc z nich jest nie tylko unikatowa ale także ratuje nasze środowisko. Palety nie będą stale dostępne w sprzedaży a tylko w tzw. dropach, czyli większa ilość co kilka tygodni

Jest wygodna, elegancka

elegancka i profesjonalna

Dzięki palecie zamontowanej na nadgarstku (prawym/lewym) obie ręce masz wolne. Pasek możesz w dowolnym momencie wyjąć i wyprać a paletę stosować również bez paska - dzięki szlufkom/nóżkom bardzo wygodnie podnieść ją z blatu. Dodatkowa zaleta to kosmetyczka z mięciutkiego ekoweluru, którą możesz stosować wg upodobań. I na koniec. Jest po prostu higieniczna dla Ciebie i dla Klientki.

Cena

249 PLN BRUTTO / z ETUI

199 PLN BRUTTO / bez ETUI