Lekcje makijażu Kraków – Muskatie Beauty

Stalowa paleta do makijażu

mój pierwszy produkt dla profesjonalistów

Jest to paleta dla wiżażystek, której brakowało mi do wygodnego wykonywania pracy. To stalowa paleta do mieszania produktów, którą samą opracowałam i testowałam przez kilka długich miesięcy. Dlaczego jest tak wyjątkowa?

Jest wytrzymała i została stworzona z solidnego materiału

trwałość

Paleta dla wizażystek wykonana jest z wysokiej jakości arkusza stali o grubości 1 mm. Nie da się jej zgiąć ani wykrzywić. Możesz ją łatwo i szybko wyczyścić oraz zdezynfekować każdym preparatem chemicznym. Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów wiem, że będzie Ci służyła bez ograniczeń czasowych. Jednorazowy zakup gwarantuje jakość na wiele lat.

paleta dla wiżazystek - muskatie.com

"Ten trik z lekcji makijażu, aby moją szminkę wykorzystać jako róż jest genialny, świetnie sprawdza mi się przy wieczornych wyjściach. Nadaje kościom policzkowym świetlisty i piękny look Dzięki Ci."

Posiada certyfikat czyli jest bezpieczny dla cery

bezpieczeństwo

Paleta do makijażu jest zrobiona ze stali, która jest dopuszczona do kontaktu z żywnością oraz skórą. A przecież to jest najważniesze, prawda?

Jest stworzona w duchu zero waste

ekologiczny

Paleta powstaje z odpadów z zakładu ślusarskiego, które pozostawione nieużyte, zaśmieciłyby środowisko. Każda więc z nich jest nie tylko unikatowa ale także ratuje nasze środowisko. Palety nie będą stale dostępne w sprzedaży a tylko w tzw. dropach, czyli większa ilość co kilka tygodni

Jest wygodna, elegancka

elegancka i profesjonalna

Dzięki palecie zamontowanej na nadgarstku (prawym/lewym) obie ręce masz wolne. Pasek możesz w dowolnym momencie wyjąć i wyprać a paletę stosować również bez paska - dzięki szlufkom/nóżkom bardzo wygodnie podnieść ją z blatu. Dodatkowa zaleta to kosmetyczka z mięciutkiego ekoweluru, którą możesz stosować wg upodobań. I na koniec. Jest po prostu higieniczna dla Ciebie i dla Klientki.

Cena

249 PLN BRUTTO / z ETUI

199 PLN BRUTTO / bez ETUI