Lekcje makijażu Kraków – Muskatie Beauty

lekcje makijażu w Krakowie Muskanie Beauty

Indywidualne lekcje makijażu

lekcje makijażu w Krakowie w artystycznej pracowni

Spotkanie dostępne jest w dwóch wariantach: MIDI (2h) oraz MAXI (4h). To czas pełen praktycznych ćwiczeń dla kobiet na różnym poziomie zaawansowania - nauczę Cię podstaw lub uzupełnię Twoje umiejętności o nową wiedzę.

Każda z lekcji zawiera:

przegląd twoich kosmetyków i akcesoriów do makijażu

zajęcia przede wszystkim praktyczne - nie ma potrzeby notowania - całą teorię znajdziesz w e-booku

wykonanie portretu w makijażu

personalizowany e-book - ponad 60 stron!

giftbag

Przegląd kosmetyczki

to najważniejsza część podczas lekcji makijażu

Nasze spotkanie zaczniemy od przeglądu Twojej kosmetyczki – pokażesz mi jakich kosmetyków używasz i razem stworzymy twoją idealną „kapsułową kosmetyczkę”. Lepiej mieć mniej kosmetyków i wiedzieć jak ich używać. Przejrzymy także Twoje akcesoria do makijażu – pędzle i gąbki, porównamy z moimi i dobierzemy dla Ciebie najwygodniejszy zestaw do pracy. W czasie lekcji wszystkie kosmetyki z mojej pracowni są do twojej dyspozycji -możesz je obejrzeć, przetestować na własnej skórze i dopiero potem zdecydować co dokupisz do własnych zbiorów.

muskatie

"Ten trik z lekcji makijażu, aby moją szminkę wykorzystać jako róż jest genialny, świetnie sprawdza mi się przy wieczornych wyjściach. Nadaje kościom policzkowym świetlisty i piękny look Dzięki Ci."

Praktyka

czyli co i jak powinno się robić podczas robienia makijażu

Kluczem do sukcesu jest poznanie swojej twarzy, potrzeb makijażowych i opanowanie pracy z kosmetykami. Dlatego stawiam na ćwiczenia, próby i testowanie. Praktyka oznacza, że przez większość spotkania aktywnie uczysz się pod moim okiem. Po spotkaniu otrzymujesz ode mnie personalizowany e-book - ponad 60 stron - dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół. Znajdziesz w nim teorię omówioną podczas zajęć, listę zakupów, twoje zdjęcia ze spotkania oraz instrukcję wykonania makijażu/makijaży krok po kroku.

Portret

mini sesja zdjęciowa

Twój portret jest zwieńczeniem naszego spotkania i udokumentowaniem Twojej pracy:)

Personalizowany
e-book z lekcji makijażu

by nie umknął żaden element z naszego spotkania

Dzięki niemu nie umknie Ci żaden szczegół i zajrzysz do niego w dowolnym momencie. Znajdziesz w nim teorię omówioną podczas zajęć, listę zakupów, twoje zdjęcia ze spotkania oraz instrukcję wykonania makijażu/makijaży krok po kroku.

Giftbag

prezent ode mnie

Niespodzianka kosmetyczna ode mnie dla Ciebie:)

Chcę umieć dobrze się umalować, napiszę!:)