Lekcje makijażu Kraków – Muskatie Beauty

makijaż okolicznościowy

Makijaż okolicznościowy

Makijaż, który uwypukli,a nie zakryje Twoje piękno

Makijaż na specjalną okazję rządzi się swoimi prawami i kryteriami. To makijaż nieprzeciętny, skrojony na miarę, jak spod igły, pasujący do Ciebie, twojej sukienki, biżuterii i okazji. Niełatwe to zadanie, jednak wykonalne. W dodatku, dla mnie - z przyjemnością!

WYWIAD

makijaż na specjalną okazję

Każde spotkanie na makijaż zaczynam od wywiadu.To czas, abym poznała Cię bliżej. Opowiesz mi o swoich upodobaniach i jak malujesz się na co dzień. Podczas rozmowy poznam twoje oczekiwania, właściwości skóry, pokażesz mi kreację, w której idziesz, opowiesz o biżuterii i dodatkach. Wiele detali składa się na efekt końcowy stylizacji - dopilnuję, aby zwieńczenie makijażem było spójne z całością.

"(...) Cieszę się, że to właśnie TY mnie umalowałaś - emanujesz taką energią, że czułam się bardzo swobodnie i widziałam, że mogę Ci zaufać. W makijażu czułam się jak milion dolarów jednocześnie był bardzo naturalny i nie przytłaczał mnie, bardzo w moim stylu. A co najważniejsze trzymał się cała noc i nie miałam z nim żadnych problemów. Wytrzymał nawet wszystkie buziaki pod Kościołem:)."

Makijaż nie tylko ślubny

makijaż okolicznościowy to makijaż w ważnych momentach Twojego życia

Makijaż okolicznościowy to nie tylko makijaż ślubny. To po prostu makijaż na ważną dla Ciebie chwilę. Poza dopasowaniem stylistycznym, taki makijaż musi spełnić kryterium trwałości. Dobiorę kosmetyki tak, abyś zapomniała o jakichkolwiek poprawkach i mogła się swobodnie wzruszyć:)

Jak się przygotować?

czyli jak przyjść na spotkanie?

Każdy makijaż zaczynam od przygotowania skóry. Przyjdź na spotkanie saute, ewentualnie z własną codzienną pielęgnacją. Przed malowaniem zadbam o właściwe nawilżenie i zmiękczenie cery. Dzięki temu makijaż utrzyma się dłużej i będzie wyglądał nieskazitelnie. Niestraszna mi sucha skóra, przebarwienia, kurze łapki czy nadmierna potliwość - mam cały arsenał kosmetyków, dzięki którym cera będzie przygotowana w sam raz.

Sesja makijażu to przyjemność

to także relaks i ukojenie przed ważną dla Ciebie chwilą

Aplikacja makijażu to chwila luksusu i moment zatrzymania. To masaż twarzy przed, kojąca muzyka w tle i pyszna herbata w trakcie. To mizianie puszystym pędzlem, pachnące pudry, feeria kolorów pomadek, kremowe konsystencje, produkty topowych marek ...i to wszystko w mojej pracowni specjalnie dla Ciebie.

Makijaż to część Ciebie

pamiętaj o tym

Jaki będzie makijaż spod moich rąk? Czy musisz mieć pomysł albo inspirację? Możesz, ale nie musisz. Wiele z was oddaje się w moje ręce mówiąc: rób co chcesz, ufam Ci. Zawsze biorę pod uwagę twoje preferencje, stylizację, styl ubierania się, urodę. Moje makijaże są ponadczasowe, eleganckie, w dobrym stylu, nieprzesadzone. Kieruję się maksymą: mniej znaczy więcej. Uważam, że w makijażu ma być widać Ciebie. I kropka.

Chcesz lekcji? Napisz!