To już za chwilę, bo 8.12. w Rodzinnym Domu Restauracyjnym
Kto wypuścił skowronka?

odbędzie się kolejna, bo już czwarta edycja spotkania blogerek, w której mam przyjemność i zaszczyt uczestniczyć. Głównym celem spotkania jest wsparcie oraz szerzenie wiedzy o działalności  Fundacji 3-4 Start.
Podczas tegorocznej edycji zbieramy środki dla podopiecznej fundacji, małej Zuzi, której historia jest opisana tutaj.

Program imprezy jest bogaty, sami zobaczcie:

1. Sesje świąteczne robione przez @Katarzyna Szałdrowska Fotografia �(obowiązują zapisy) – STACJA KUCHNIA parter

2. Warsztaty chemiczne dla dzieci przygotowane przez firmę ChemicAl World – STACJA KUCHNIA parter

3. Warsztaty malowania piaskiem z firmą Alexander Toys – SALA RODZINNA parter

4. Rozgrywki gier planszowych Alexander Toys – SALA RODZINNA parter

5. Warsztaty z Robotyki ROBOTOWO – SALA RODZINNA parter

6. Liczne zabawy prowadzone przez animatorów z firmy MyDay.pl – śluby·urodziny·eventy – SALA RODZINNA parter

7. Warsztaty dla rodziców i dzieci z marką Prudential Agencja Jan Walaszeko tym skąd się biorą pieniądze jak oszczędzać, zarabiać wydawać i pomagać z głową – I PIĘTRO

8. Kącik zabaw z Klocki Blocki – KĄCIK DLA DZIECI, SALA RODZINNA parter

9. Stoisko dla rodziców i dzieci Wydawnictwo Tuli Mama Tuli Tata – I PIĘTRO

10. Zabawy z Czytaj z Albikiem – I PIĘTRO

11. Stoisko Kocham Zapinam – SALA RODZINNA parter

Program spotkania:

14:00 – 17:30 Spotkanie z Patrycją Filak – psycholog, mamą dwójki dzieci, autorką książek dla dzieci „Lama Lenki”, wydawnictwa Tuli Mama Tuli Tata

14:00 – 16:00 Warsztaty chemiczne z ChemicAl World

14:00 – 16:00 Rozgrywki gier planszowych z marką Alexander Toys

14:00 – 16:00 Warsztaty malowania piaskiem z Alexander Toys

14:00 – 16:00 Warsztaty z mozaikami dla najmłodszych z Alexander Toys

14:00-17:30 Zapraszamy do stoiska Kocham Zapinam wszystkich rodziców, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznego przewożenia dzieci.

W międzyczasie konkursy z nagrodami ufundowanymi przez firmę Alexander!

16:00 – 17:00 Zabawa z najbardziej wyczekiwanym, wytęsknionym, sympatycznym i prawdziwym – Mikołajem i Mikołajkową z myday.pl

17:00 Rozdanie prezentów przez św. Mikołaja z MyDay.pl (jest możliwość przyniesienia swoich paczek z prezentami, które wręczy Św.Mikołaj. Przed godziną 17:00 prosimy rodziców, o podanie prezentów dla swoich dzieci, Mikołaj wyczyta i wręczy upominki)

14:00 – 17:30 Konsultacje ze specjalistami z Prudential, gdzie będzie czekać na Was wiele niespodzianek, gadżetów i praktycznej wiedzy. Będziecie okazja otrzymać materiały edukacyjne dla dzieci.

16:00 – 17:30 Zapraszamy rodziców i dzieci na stoisko wydawnictwa, gdzie będzie możliwość nabycia książek z serii Lama Lenka. Na miejscu będzie można otrzymać imienną dedykację od autorki. Na dzieciaki czekać będą kreatywne zabawy!

14:00 – 17:30 Zabawy z Czytaj z Albikiem

Ponadto:

*Całodzienne sesje świąteczne z Katarzyna Szołdrowska Fotografia

**Co godzinę wręczenie nagród niespodzianek od partnerów wydarzenia dla osób wspierających chorej Zuzi podopiecznej fundacji 3-4-Start

***Możliwość spotkania się ze Św. Mikołaja i zrobienie z Nim zdjęcia

Zapraszamy gorąco na naszą platformę Allegro Charytatywni. Całkowity dochód z wylicytowanych przedmiotów będzie przeznaczony dla chorej dziewczynki.

Tutaj link ⬇️⬇️⬇️
https://charytatywni.allegro.pl/listing…

Pozdrawiamy i do zobaczenia! ??
Organizatorki:

Klaudia Niezłe Ziółko
Agnieszka My Lifestyle

Jeśli nadal nie jesteście pewni czy się wybrać, czytajcie dalej – to relacja z zeszłorocznego spotkania. Ja nie mogę się doczekać:)

III MIKOŁAJKI W GRODZIE KRAKA – PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY…

…ponieważ pierwszy raz uczestniczyłam czynnie w imprezie blogerek! Cóż to był za dzień! Pierwotnie planowałam pójść sama, dzieciaki zostawić z babcią, wydawało mi się, że nie wytrzymają dużej ilości ludzi, hałasu, no i jak położę Marynię na drzemkę? Jednak coś mnie tknęło, żeby iść we troje. I udało się! Jednak warto zmęczyć dzieci, padły szczęśliwe:)

Zatem od początku:
Najważniejsze
Imprezie przyświecał cel – zebranie środków na leczenie Dawidka – podopiecznego Fundacji 3-4 Start. Można stale wpłacać darowiznę bezpośrednio na konto z dopiskiem:
„Dla Dawidka – MIKOŁAJKI W GRODZIE KRAKA”
84 1020 2892 0000 5102 0619 7000
a podczas imprezy można było zdecydować się na licytację lub kupienie cegiełek – i tym razem okazało się, że mam szczęście i kilka drobiazgów od firmy Alexander zasiliło zabawkową armię moich dzieci. Muszę wspomnieć o książeczkach autorstwa Kasi Targosz, których główny bohater, aniołek Gabryś, skradł serce moich dzieci natychmiast. Dawno nie widziałam tak szybko zmaltretowanej książki!
Kasia Targosz ze swoją najnowszą książką, na którą się czaję – Szlak Kingi

Program i dziewczyny na medal

Organizatorki eventu Klaudia (z maleńkim Leosiem DiCaprio!!!) i Agnieszka, które zorganizowały III już edycję tego eventu, a tę akurat tylko w miesiąc! zaplanowały bogaty program.

Prelekcja Alberta Czajkowskiego z agencji Semanticad dotyczyła SEO – dla mnie to zupełna nowość I czarna magia, na wszelki wypadek zrobiłam zdjęcia prezentacji, więc łatwo wrócę do przekazywanej wiedzy.

Izabela Kornat z „Sukces rodzi się z serca” rozmawiała z nami o zarządzaniu czasem „. Dyskusja trwała długo – kto jak nie my, matki, mamy za krótką dobę w stosunku do ilości obowiązków? Zapamiętałam kilka ciekawych pomysłów i form planowania.


Coś dla urody
Podczas spotkania trenerka personalna Katarzyna Byrska dokonywała analizy składu ciała uczestniczek. U Kasi byłam na treningu wygrywając voucher na gali finałowej akcji Kobiety dla kobiety – Zmień siebie, daj siebie. Co za babka! Mówię wam, dziewczyny, jakiego ona ma powera i uśmiech! Z nią ćwiczenia to przyjemność, aż chce się więcej, i z jakimi prostymi plecami wychodzi się z treningu! Profesjonalizm wrodzony, od kołyski, nie trzeba go wspominać.

 

 

Profesjonalistki z salonu Depil Concept opowiadały o fotodepilacji i fototerapii, z której zdecydowałam się skorzystać. Przez kilka miesięcy będę prowadzić dokumentację fotograficzną I zapewne podzielę się efektami – pierwsze już są!!!

Na samym końcu wspomnę sponsorów, dzięki którym odbyła się impreza i od których otrzymałyśmy upominki (dobroci cała siata z Ikei, no joke!) Moi kosmetyczni faworyci to Eveline– błyszczyk powiększający usta oraz pomadki Ingrid Cosmetics – przyjemny mat na ustach to jest to, co maniacy kosmetyczni lubią najbardziej – osobny post już tuż, tuż.

Ingrid Cosmetics
To był program dla dorosłych. A dla dzieci proszę państwa? Bajka! Dosłownie!

O brak nudy u najmłodszych zadbał organizator warsztatów chemicznych Chemicalworld oraz My Day – grupa prowadząca animacje dla dzieci, tańcom nie było końca. Prawdziwą gwiazdą wieczoru był jednak Mikołaj! Chyba wszystkie dzieciaki wpatrzone były w niego jak w obrazek. Mikołaj zarażał uśmiechem, jego ciepły głos miło rozchodził się po sali.

Dopełnieniem imprezy była obecność Izy i Justyny z Kocich Kadrów, które złapały wkadrze wszystkie “momenty”. Załapaliśmy się nawet na kilka zdjęć w świątecznej aranżacji. Mamy piękną pamiątkę do albumu.

Nowe znajomości:) Tutaj: beztroskamama.pl

Kto wypuścił skowronka? zawsze jest pięknie i pysznie!

Zwieńczeniem imprezy była degustacja tortu, który dosłownie wyczarowała dla nas jedna z uczestniczek, Ania ze Słodkiej Krainy Czarów – puszysty biszkopt uzupełniony maślaną masą rozpływał się w ustach, niebo w gębie, na dodatek szalenie estetycznie przygotowane!
Partnerzy licytacji:
Organizatorzy:
Miejsce:
Partnerzy wydarzenia:
Prelekcje prowadzili:
Iza Kornet – sukcesrodzisiezserca.pl | Albert Czajkowski – semanticad.pl